Poznaj mnie lepiej

Staszek Drwal

Cześć , nazywam sie Stanisław Juraszek. Temat wycinki drzew jest ze mną od najmłodszych lat. W 1998 roku mój tata zabrał mnie pierwszy las do lasu, aby pokazać na czym polega praca przy pozyskaniu drewna. Jako pięciolatek bylem tym zachwycony i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Nie zawsze było kolorowo ale zawsze wierzyłem w to że będę najlepszym i najsłynniejszym Drwalem w naszym kraju.

17. Listopda 2014 roku założyłem własna działalność gospodarczą. Od tamtej pory pojawił się Staszek Drwal. Przez ostanie 6 lat pogłębiam swoją wiedzę nie tylko w tematy związane z drzewami ale również z rozwoju osobistego. Dzięki najlepszym trenerom takimi jak Mateusz Grzesiak świadomie buduję swój brend oraz walczę o swoje marzenia.

Znajdź mnie w social mediach

PROWADZIMY PRACE INTERWENCYJNE I PORZĄDKOWE 24h/DOBĘ I 7 DNI W TYGODNIU W PRZYPADKU USUWANIA SKUTKÓW NAWAŁNIC LUB INNYCH ŻYWIOŁÓW.

Działamy na terenie miejscowości: Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Zakopane, Wrocław, Opole, Kielce, Rzeszów, Częstochowa, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Nowy Sącz, Tarnów
jak również w innych miejscowościach położonych na obszarze województw śląskiego i małopolskiego, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie