Poznaj mnie lepiej

Staszek Drwal

Cześć , nazywam sie Stanisław Juraszek. Temat wycinki drzew jest ze mną od najmłodszych lat. W 1998 roku mój tata zabrał mnie pierwszy las do lasu, aby pokazać na czym polega praca przy pozyskaniu drewna. Jako pięciolatek bylem tym zachwycony i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Nie zawsze było kolorowo ale zawsze wierzyłem w to że będę najlepszym i najsłynniejszym Drwalem w naszym kraju.

17. Listopda 2014 roku założyłem własna działalność gospodarczą. Od tamtej pory pojawił się Staszek Drwal. Przez ostanie 6 lat pogłębiam swoją wiedzę nie tylko w tematy związane z drzewami ale również z rozwoju osobistego. Dzięki najlepszym trenerom takimi jak Mateusz Grzesiak świadomie buduję swój brend oraz walczę o swoje marzenia.

Znajdź mnie w social mediach

Misja

DRWAL prowadzi prace w zakresie specjalistycznej inwentaryzacji, pielęgnacji i wycinki drzew oraz przygotowywania działek pod inwestycje. Odpowiadamy na potrzeby podmiotów publicznych, firm oraz osób prywatnych z całej Polski.

Wizja

Wraz z zespołem specjalistów chcemy, aby nasza praca podkreślała piękno natury. Zajmujemy się pielęgnacją drzew po to żeby były nie tylko piękne, ale i bezpiecznie osadzone w przestrzeni publicznej.

Działanie

N

Odpowiedzialność

zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością, zgodnie z ustalonymi zawartymi w umowach

N

Bezpieczeństwo

podczas wykonywania usługi dbamy o bezpieczeństwo własne i dobra materialne klientów.
N

Zaangażowanie

do każdego klienta pochodzimy indywidualnie, realizujemy zlecenia w oparciu o potrzeby naszych klientów i najnowsze technologie.

PROWADZIMY PRACE INTERWENCYJNE I PORZĄDKOWE 24h/DOBĘ I 7 DNI W TYGODNIU W PRZYPADKU USUWANIA SKUTKÓW NAWAŁNIC LUB INNYCH ŻYWIOŁÓW.

Działamy na terenie miejscowości: Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Zakopane, Wrocław, Opole, Kielce, Rzeszów, Częstochowa, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Nowy Sącz, Tarnów
jak również w innych miejscowościach położonych na obszarze województw śląskiego i małopolskiego, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie