Wycinka drzew i pielęgnacja

Drzewa nie tylko działają jak naturalny filtr i oczyszczają powietrze, ale też dodają uroku każdemu miejscu i koją zmysły zielenią. Aby jednak drzewo wyglądało zdrowo i cieszyło oko niezbędna jest odpowiednia jego pielęgnacja.

Pielęgnacja drzew oferowana przez firmę DRWAL obejmuje szeroki zakres działań, takich jak usuwanie obumarłych gałęzi i konarów, które mają za zadanie poprawić nie tylko estetykę drzewa. W niektórych przypadkach gałęzie drzewa są tak rozległe, że utrudniają pracę niektórych urządzeń lub przeszkadzają, sięgając okien i ścian budynków. Nasi specjaliści od lat rozwiązują te problemy, dzięki czemu drzewa przez nich pielęgnowane są nie tylko piękne, ale i doskonale osadzone w przestrzeni publicznej.

Stosujemy nowoczesne techniki arborystyczne pozwalające na pracę w koronie drzew. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

Jesteś zainteresowany Naszymi usługami? Zadzwoń!

Usługi, które znajdą Państwo w szerokiej ofercie firmy DRWAL
Wycinka drzew
N
wycinka drzew trudnych – czyli wycinanie drzew w trudno dostępnych miejscach tj. między budynkami, murami, ogrodzeniami, liniami energetycznymi itp.
N
zastosowanie metody sekcyjnej, polegającej na cięciu drzewa fragmentami i zrzucaniu ich lub opuszczaniu na linie transportowej w bezpieczne miejsce
N
rozdrabnianie gałęzi
N
frezowanie drzew
Pielęgnacja drzew
N
usuwanie obumarłych gałęzi i konarów
N
cięcia redukujące koronę drzew kolidujących z budynkami lub innymi urządzeniami technicznymi
N
zbiór szyszek (usługi z zakresu leśnictwa)
N
zakładanie wiązań elastycznych typu Cobra oraz Geinstein

PROWADZIMY PRACE INTERWENCYJNE I PORZĄDKOWE 24h/DOBĘ I 7 DNI W TYGODNIU W PRZYPADKU USUWANIA SKUTKÓW NAWAŁNIC LUB INNYCH ŻYWIOŁÓW.

Działamy na terenie miejscowości: Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Zakopane, Wrocław, Opole, Kielce, Rzeszów, Częstochowa, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Nowy Sącz, Tarnów
jak również w innych miejscowościach położonych na obszarze województw śląskiego i małopolskiego, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie